top of page

PRIVATUMO POLITIKA

BENDRA INFORMACIJA

 

Surdokas.com šia privatumo politika (toliau – Privatumo politika) nustato  asmens duomenų tvarkymo sąlygas naudojantis Duomenų valdytojo valdoma interneto svetaine. Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir /ar paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę, televizorių ar kt.) naudojate. Klientų ir prenumeratorių duomenis administruoja UAB "Vertės inovacija" direktorius Marijus Surdokas.

DUOMENŲ APSAUGA

Įsipareigojame neperduoti jūsų asmeninių duomenų jokioms nesusijusioms trečiosioms šalims, išskyrus šiuos atvejus:

· jei yra jūsų sutikimas asmens duomenų atskleidimui.

· teikiant paslaugas – mūsų partneriams, teikiantiems prekių pristatymo ar kitas jūsų užsisakytas paslaugas. Šiems paslaugų tiekėjams mes suteiksime tik tiek jūsų asmeninės informacijos, kiek bus būtina konkrečiai paslaugai atlikti.

· teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką.

DUOMENŲ NAUDOJIMAS 

Surdokas.com interneto svetainė priklauso WIX tinklaraščių grupei, kur gali būti naudojami tam tikri asmens duomenys, pvz., slapukai (angl. cookies). Pateikiame informaciją apie tai, kaip slapukai naudojami, paliekami jūsų įrenginyje ar pašalinami.

Galime naudoti surinktą informaciją toliau nurodytais tikslais:

· Tiesioginės rinkodaros tikslu, pvz., siųsti naujienlaiškius, pateikti individualiai pritaikytus reklaminius skelbimus ir siųsti pranešimus apie akcijas, įvertinti ir analizuoti savo rinką, klientus, produktus ir paslaugas (įskaitant ir jūsų nuomonės apie produktus ir paslaugas rinkimą bei klientų apklausų organizavimą).

· Sužinoti, kaip žmonės naudoja mūsų teikiamas internetines paslaugas, kad galėtume jas pagerinti ir kurti naują turinį, produktus bei paslaugas.

TIESIOGIAI PATEIKIAMI DUOMENYS IR SLAPUKAI

Slapukas (angl. cookie) yra nedidelė rinkmena, atsiųsta į įrenginį, Jums besilankant interneto svetainėje. Pagal slapukus sistema (interneto svetainė) atpažįsta Jūsų įrenginį (pvz., Jums antrą kartą apsilankius šioje svetainėje). Slapukai naudojami siekiant fiksuoti lankytojo veiksmus, elgesį, įpročius internete ir taip sukurti jo profilį bei gerinti lankytojo naudojimosi svetaine patirtį.

 

Naudojant slapukus, Jūs atpažįstamas kaip lankytojas, pagal Jūsų poreikius pritaikomas turinys. Naudojant slapukus, mums lengviau suvokti vartotojų poreikius. Gauti lankomumo statistiniai duomenys naudingi norint nustatyti interneto svetainės efektyvumą ir ją tobulinti. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad asmens duomenų mes niekada neįrašome, išskyrus atvejį, jei nutariate registruotis ar esate atpažįstamas kaip banko klientas.

Surdokas.com slapukai gali būti kuriami naudojantis kitų interneto svetainių analitikos paslaugų teikėjų paslaugomis, pavyzdžiui, bendrovės „Google Inc.“ paslauga „Google Analytics“. Laikoma, kad interneto svetainės lankytojai sutinka, kad būtų naudojami slapukai, jei tam pritaikyta jų interneto naršyklė.

Tiesiogiai pateikti duomenys svetainei:


Jūsų tiesiogiai pačių įrašyta ir pateikta informacija mums, apklausų formose (Vardas, Pavardė, el. paštas.)

Mes galime gauti informacijos apie jus iš viešųjų ir komercinių šaltinių (kiek tai leidžia galiojantys teisės aktai) ir susieti ją su kita informacija, kurią gauname iš jūsų arba apie jus. Informacijos apie jus galime gauti ir iš trečiųjų šalių socialinių tinklų paslaugų, kai prie jų prisijungiate, pavyzdžiui, per paskyras “Facebook” tinkle.

SLAPUKŲ NUSTATYMAS

Naršyklės automatiškai yra nustatytos taip, kad priimtų slapukus. Išjungus slapukus galite netekti galimybės naudoti visomis svetainės funkcijomis, kurios būtinos, kad svetainė veiktų tinkamai.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Jei dėl šioje Privatumo politikoje pateiktos informacijos jums iškiltų klausimų,  prašome kreiptis bet kuriuo jums patogiu būdu:

Telefonu: +370 69224224

El. paštu: marijus@surdokas.com

bottom of page