GIRAITĖS VILA  Gyvenamojo namo projektas

GIRAITĖS VILA | Namo projektas

Šalia Vilniaus miesto ribos, nuosavo miško apsuptyje suprojektuotas klasikinis gyvenamasis namas Giraitės Vila. 2 ha namo teritorijoje kuriamas privatus parkas su sporto aikštynu, ūkiniu pastatu, poilsio zonomis ir pasivaikščiojimo takais. Giraitės vila - tai dviejų aukštų namas su erdviomis gyvenamosiomis, miegamosiomis ir darbo bei poilsio patalpomis. Iš svetainės ir valgomojo dideli langai atsiveria į terasą. Iš antrame aukšte esančio šeimininkų balkono atsiveria vaizdas į parką. Prie namo prijungtas garažas su automobilių stogine. Pietinėje namo pusėje suprojektuota didelė terasa dalinai uždengta su stogu. Teresoje planuojama lauko virtuvės zona. 

 

Projekto autorius - Marijus Surdokas.

Projektas sukurtas Surdoko architektūros studijoje.

 
Surdokas ARCHITECTURE logotipas.png

Kviečiame sekti mūsų naujienas socialiniuose tinkluose:

Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus ir kiti Lietuvos miestai ir miesteliai bei gražiausios Lietuvos vietos nutolusios nuo urbanizuotų teritorijų - tai mūsų darbų vietos, kuriose kuriame kiekvienam užsakovui individualius namus.

© 2020 by SURDOKAS.

Visi šiame interneto puslapyje pateikiami darbai ir vaizdai yra sukurti Marijaus Ir Rūtos Surdokų arba jų vadovaujamos projektuotojų komandos. Visos autorinės teisės priklauso Marijui ir Rūtai Surdokams. Naudoti, kopijuoti ar kaip nors kitaip pažeisti autoriaus teises yra griežtai draudžiama.