top of page

APIE MUS

Surdokų architektūros studijoje projektuojami individualūs gyvenamųjų namų projektai. Stengiamės pažinti kiekvieną užsakovą ir sukurti būtent jam skirtą namo projektą. Mums svarbu užtikrinti, kad kiekvienas mūsų suprojektuotas namas būtų patogus gyventi. Projektavimo procese užsakovams siūlome naujausias ir pažangiausias technologines galimybes, o užsakovas renkasi, kuriuos sprendimus nori turėti savo name. Studijai vadovauja Rūta ir Marijus Surdokai. Studijos projektuotojų komandą sudaro patyrę savo sričių profesionalai.

Kiekvienas naujas užsakovas mums suteikia naują kūrybinę erdvę, kurios su nekantrumu laukiame.

 

Gražiausi namų projektai sukuriami tuomet, kai užsakovas ir architektas vienas kitą pilnai supranta.

Stengiamės pažinti kiekvieną mūsų užsakovą. Mums svarbu žinoti, kokios jo vertybės, kokie tikslai ir norai. Tik pažindami žmogų, galime sukurti namą, kuris atitinka užsakovo poreikius ir lūkesčius. Kiekvienas namas turi atitikti žmogų, kuris jame gyvena.

Individualius gyvenamųjų namų projektus visoje Lietuvoje ir užsienyje kuriame nuo 2010 metų.

100.JPG

MARIJUS SURDOKAS - architektas, inžinierius

37.JPG

RŪTA SURDOKIENĖ - projektų vadovė, architektė

PROJEKTUOTOJŲ KOMANDA

Mūsų projektuotojų komanda dirba visoje Lietuvoje. Didžiausia grupė yra Vilniuje. Projektuotojai taip pat dirba Kaune, Šiauliuose ir kituose miestuose. Ilgametė darbo patirtis leido surasti ir puoselėti bendradarbiavimą su vienais geriausių projektuotojų savo srityse. Esama projektuotojų komanda gali pasiūlyti visų pastato projekto dalių darbus ir garantuoti sklandų jų įgyvendinimą visoje Lietuvoje.

bottom of page