APIE MUS

STUDIJA

Surdoko architektūros studijoje projektuojami individualūs gyvenamieji namai. "Stengiamės pažinti kiekvieną mūsų užsakovą. Mums svarbu žinoti, kokios jo vertybės, kokie tikslai ir lūkesčiai. Tik suprasdamas žmogų, galiu sukurti namą, kurio jam reikia. Manau, kad namas turi atitikti žmogų, kuris jame gyvena." - Marijus Surdokas.

Marijus ir Rūta Surdokai projektavimo studiją įkūrė 2012 metų pavasarį. Studija per šiuos metus sukūrė kelis šimtus projektų: nuo tipinių gyvenamųjų namų kvartalų iki multifunkcinių verslo ir daugiabučių pastatų. Studijoje sukurta ateities miesto New Kaunos idėjinė vizija, kuri pristatyta didžiausiose šalies statybų parodose ir informaciniuose portaluose. Studijai priklauso prekiniai ženklai GetHouse.Lt, Villaxy ir Baltic Architects Group. Visi šiuos prekinius ženklus pristatančiuose puslapiuose pateikiami projektai yra sukurti Marijaus ir Rūtos Surdokų vadovaujamoje projektuotojų komandoje. Internetinis puslapis www.surdokas.com yra skirtas pristatyti Surdoko studijoje sukurtiems unikalaus dizaino gyvenamųjų namų projektams.

Marijus Surdokas.jpg

MARIJUS SURDOKAS - inžinierius, architektas, projektų autorius

Projektavimo gebėjimus augino ir tobulino vienoje didžiausių architektūros projektavimo įmonių Lietuvoje, kur dalyvavo komandos kūrybiniame darbe projektuojant pastatus Lietuvoje, Vokietijoje, Afganistane, Baltarusijoje ir Kazachstane. Marijus Surdokas baigė bakalauro ir magistro studijas Vilniaus Gedimino technikos universitete. Yra keletos vardinių stipendijų laimėtojas. Taip pat studijavo Danijoje, kur buvo pripažintas geriausiu semestro studentu. Kartu su žmona įkūręs savo projektavimo studiją, pradėjo gilintis į žmonių gyvenimo įpročius, kasdienybės patogumo klausimus ir įvairių namų technologinių sistemų naudą žmogaus gyvenime. Kiekvienais metais aplankoma nemažai didžiausių Europos ir Pasaulio architektūros, dizaino ir technologijų parodų. Profesinis tikslas yra sukurti darnius aukštą vertę bėgant metams išsaugančius pastatus, kuriuose jo naudotojai jaustųsi patogiai.

Rūta Surdokienė.jpeg

RŪTA SURDOKIENĖ - projektų vadovė, inžinierė, architektė

Projektavimo veiklą pradėjo įmonėje, atliekančioje viešųjų pirkimų skelbiamų konkursų pastatų naujos statybos, rekonstrukcijos, aplinkotvarkos projektus. Šioje įmonėje įsidarbino dar studijuodama Vilniaus Gedimino technikos universitete, kuriame įgijo bakalauro ir magistro laipsnius. Turi ilgametę projektavimo ir projektų valdymo patirtį. Yra atlikusi projektavimo darbus daugelyje Lietuvos miestų ir miestelių. Rūta Surdokienė su vyru įkūrusi savo projektavimo studiją, joje atlieka projekto vadovavimo ir koordinavimo, architektūros projektavimo darbus. Pastaraisiais metais vis daugiau dėmesio ir laiko skiria interjerų projektavimui. Naujų žinių ir idėjų semiasi Italijoje vykstančiose pasaulinėse interjero ir baldų parodose, jas realizuoja savo projektuose. Didžiausi darbo tikslai - tai sklandus projektavimo procesas ir harmoningos namų aplinkos sukūrimas.

PROJEKTUOTOJŲ KOMANDA

Mūsų projektuotojų komanda dirba visoje Lietuvoje. Didžiausia grupė yra Vilniuje. Projektuotojai taip pat dirba Kaune, Šiauliuose ir kituose miestuose. Ilgametė darbo patirtis leido surasti ir puoselėti bendradarbiavimą su vienais geriausių projektuotojų savo srityse. Esama projektuotojų komanda gali pasiūlyti visų pastato projekto dalių darbus ir garantuoti sklandų jų įgyvendinimą Lietuvoje ir užsienyje.