BALČIO VILOS  Gyvenamųjų namų kvartalo p

BALČIO VILOS | Namų kvartalo projektas

Modernus gyvenamųjų namų kvartalas suprojektuotas Trakų rajone. Kvartalui priklauso 2ha teritorija su 100 metrų smėlėta Balčio ežero pakrantės juosta. Aplink šį kvartalą - žmogaus nepaliesta gamta. Kvartale suprojektuoti šeši išskirtiniai gyvenamieji namai. Visus namus vienija ta pati architektūros idėja, tačiau kiekvienas namas yra unikalios planinės ir tūrinės kompozicijos. Tokie sprendimai suteikia kvartalui vientisumo jausmą, o kiekvienam namui užtikrina individualumą šiame kvartale.

 

Projekto autorius - Marijus Surdokas.

Projektas sukurtas Surdoko architektūros studijoje.

 
Surdokas ARCHITECTURE logotipas.png

Kviečiame sekti mūsų naujienas socialiniuose tinkluose:

Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus ir kiti Lietuvos miestai ir miesteliai bei gražiausios Lietuvos vietos nutolusios nuo urbanizuotų teritorijų - tai mūsų darbų vietos, kuriose kuriame kiekvienam užsakovui individualius namus.

© 2020 by SURDOKAS.

Visi šiame interneto puslapyje pateikiami darbai ir vaizdai yra sukurti Marijaus Ir Rūtos Surdokų arba jų vadovaujamos projektuotojų komandos. Visos autorinės teisės priklauso Marijui ir Rūtai Surdokams. Naudoti, kopijuoti ar kaip nors kitaip pažeisti autoriaus teises yra griežtai draudžiama.